fotele masujące

FOTEL MASUJĄCY DREAM II

Fotel masujący „Dream II” to innowacyjny model, w którym oparcie fotela i pozycja nóg przesuwają się w tym samym czasie i w bezpiecznym tempie. Fotel posiada nowy, zaprojektowany mechanizm masażu z czterema kółkami, co zapewnia doskonałą ergonomię urządzenia.

Fotel do masażu „Dream II” posiada tryb pracy automatycznej, w którym mamy możliwość wyboru czterech programów automatycznych oraz tryb pracy ręcznej, w którym możemy prowadzić masaż na trzech poziomach intensywności w zależności od kondycji ciała i czasu trwania masażu.

Urządzenie oferuje także masaż ud, łydek i stóp poduszkami powietrznymi z każdej ich strony. Uruchomienie pojedynczego rzędu rolek pozwala na wykonanie masażu stóp i ramion według techniki siatsu. Fotel masujący pozwala na masaż w różnorodnych trybach: opukiwania, ugniatania, opukiwania i ugniatania oraz masaż siatsu.

Odpowiednio zaprojektowany pilot sterujący pozwala na wygodę użytkowania, a nowoczesne rozwiązanie, które zostało zamontowane w fotelu do masażu pozwala oddalić się plecami od ściany. Po skończonym masażu fotel wraca do początkowego ustawienia.

Fotel oferuje poniższe technik masażu:

Masaż ugniatający – zmniejsza napięcie i bolesność mięśni, poprawia krążenie, łagodzi bóle mięśni szyi i usuwa zmęczenie po wysiłku fizycznym.

Masaż siatsu – obniża poziom stresu, działa odprężająco, poprawia sprawność systemu nerwowego, poprawia ogólny stan psychofizyczny.

Masaż ostukujący – łagodzi napięcie kręgosłupa. Pobudza mięśnie całych pleców, co daje lepsze ukrwienie i dotlenienie komórkowe. Poprawia sprawność stawów.

Masaż kompresyjny – ułatwia produkcję limfocytów, transport wody i soli mineralnych do komórek. Poprawia krążenie krwi, usuwa efekt „ciężkich nóg”. Spełnia cele profilaktyczne.

 

Parametry techniczne:

Napięcie - 220-240V

Częstotliwość – 50/60Hz

Moc – 200W

Bezpieczeństwo – klasa I

Certyfikat – CE