fotele do masażu

FOTEL MASUJĄCY SALTO II

Fotel masujący „Salto II” jest najnowszym modelem, w którym oparcie fotela i pozycja nóg przesuwają się jednocześnie w bezpiecznym tempie. Nowy, zaprojektowany mechanizm masażu z czterema kółkami zapewnia doskonałą ergonomię urządzenia.

Fotel do masażu zaopatrzony jest w tryb pracy automatycznej, w której mamy możliwość wyboru czterech programów oraz w tryb pracy ręcznej, który pozwala nam prowadzić masaż na trzech poziomach intensywności w zależności od kondycji ciała i czasu trwania masażu. Urządzenie oferuje także masaż ud, łydek i stóp poduszkami powietrznymi z każdej ich strony. Uruchomienie pojedynczego rzędu rolek pozwala na wykonanie masażu stóp i ramion według techniki siatsu. Fotel masujący pozwala na masaż w różnorodnych trybach: opukiwania, ugniatania, opukiwania i ugniatania oraz masaż siatsu. Odpowiednio zaprojektowany pilot sterujący pozwala na wygodę użytkowania, zaś podgrzewanie ciała poprawi komfort i efektywność masażu. Nasz fotel posiada innowacyjne rozwiązanie, w którym po włączeniu odpowiedniego programu oparcie fotela masującego oddala się plecami od ściany, pozwala umieścić go w niedużych pomieszczeniach. Po skończonym masażu fotel wraca do początkowego ustawienia.

Fotel oferuje poniższe technik masażu:

Masaż ugniatający – zmniejsza napięcie i bolesność mięśni, poprawia krążenie, łagodzi bóle mięśni szyi i usuwa zmęczenie po wysiłku fizycznym.

Masaż siatsu – obniża poziom stresu, działa odprężająco, poprawia sprawność systemu nerwowego, poprawia ogólny stan psychofizyczny.

Masaż ostukujący – łagodzi napięcie kręgosłupa. Pobudza mięśnie całych pleców, co daje lepsze ukrwienie i dotlenienie komórkowe. Poprawia sprawność stawów.

Masaż kompresyjny – ułatwia produkcję limfocytów, transport wody i soli mineralnych do komórek. Poprawia krążenie krwi, usuwa efekt „ciężkich nóg”. Spełnia cele profilaktyczne.

 

Parametry techniczne:

Napięcie - 220-240V

Częstotliwość – 50/60Hz

Moc – 200W

Bezpieczeństwo – klasa I

Certyfikat – CE