Darex
Darex
Darex

MATA MASUJĄCA 3D

Mata do masażu 3D, to najwyższej jakości mata do użytku profesjonalnego w której zastosowano pięć niezależnych systemów masażu.

Masaż szyi i karku odbywa się mechanizmem 3D, masującym w głąb włókien mięśniowych. Możliwość regulacji karku góra/dół podnosi komfort użytkowania dla osób niskich i bardzo wysokich. Możemy wybrać obrót kulek na karku w prawo lub w lewo.

Masaż na plecach, ruchami zbliżonymi do rąk masażysty, przemieszcza się po naszych plecach. Może odbywać się w trzech obszarach: całe plecy, górna lub dolna ich część. W razie potrzeby masaż na plecach możemy ustawić w częściowym zakresie.

Dla wzmocnienia intensywności masażu, na plecach zastosowano masaż ostukujący z możliwością wyboru intensywności ostukiwania w trzech zakresach.

Kolejnym systemem masażu są wibracje, z możliwością wyboru ich intensywności.

W bardzo bogatym zakresie działają poduszki powietrzne. W okolicach talii, poduszki powietrzne podzielone są na dwie strefy: górną oraz dolną. W siedzisku zastosowano zestaw trzech poduszek powietrznych, działających naprzemiennie. Dwie boczne, ugniatają zewnętrzną część uda, oraz środkowa aktywuje się między pośladkami. Siła poduszek powietrznych może być ustawiona w trzech zakresach.

W urządzeniu zastosowano magiczne podgrzewanie ciała.

Podgrzewamy kark oraz plecy. Do sterowania matą służy bardzo intuicyjny pilot, przy pomocy którego wybieramy automatyczny program masażu lub możemy wybrać sterowanie ręczne, w którym sami ustalamy systemy masażu oraz obszar ich działania.

Definiowany czas pracy urządzenia to 20 minut, po których urządzenie wyłączy się automatycznie.

Specyfikacja techniczna:

Napięcie: 12V
Moc: 60W
Certyfikat: CE
Gwarancja: 12 m-cy przy zakupie na firmę
24 m-ce do użytku prywatnego